• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o CATIA

CATIA to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez CATIA - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program CATIA jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy CATIA będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu CATIA.

Typy plików wspierane przez CATIA
CATPART CATPRODUCT CGR DLV DWG G3D GL IGS JT MCX MODEL SESSION STEP STL STP 3DXML 3DMAP C18 CATALOG CATANALYSIS CATDRAWING CATFCT CATKNOWLEDGE CATMATERIAL CATPREFERENCES CATPROCESS CATRASTER CATRESOURCE CATSETTINGS CATSHAPE CATSWL CATSYSTEM DCLS DLV4 IG2 LIBRARY STBOM
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą CATIA
3DXML do CATDRAWING CATPART do DWG CCD do 3DXML IGS do DWG IGS do 3DMAP IGS do 3DXML IGS do CATDRAWING JT do DWG JT do 3DXML MODEL do 3DMAP MODEL do DWG STEP do DWG STEP do 3DXML STEP do STP STL do 3DXML
Pobierz CATIA

Jeżeli potrzebujesz pobrać program CATIA, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania CATIA i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta CATIA - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta CATIA
Znajdź plik