• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Script Component Format Scitex

Co to jest plik SCT?

CMYK lub grascale rastrowy obraz utworzony na stacji roboczej Scitex lub w programie Adobe Photoshop. Często używane do dużych plików utworzonych w wysokiej jakości pracy przygotowawczej. Zapisano w formacie nieskompresowanym, aby zachować pełną jakość obrazu.

Jak otworzyć plik SCT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCT

Inne problemy z plikiem SCT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCT:

  • plik SCT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik