• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SBT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SBT. Jeżeli chcesz otworzyć plik SBT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SBT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Suberbase Record Notes Format URUWorks

Co to jest plik SBT?

Plik napisów zapisany w formacie SBT. Zawiera tekst napisów dialogowych i informacje o taktowaniu, które określają, kiedy poszczególne napisy powinny być wyświetlane i na jak długo. Zazwyczaj zapisywane razem z odpowiednim plikiem wideo.

Większość plików z napisami jest zapisywana w formatach .SUB, .SSA lub .SRT.

Jak otworzyć plik SBT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SBT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SBT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SBT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SBT

Inne problemy z plikiem SBT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SBT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SBT:

  • plik SBT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SBT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SBT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik