• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DM2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DM2. Jeżeli chcesz otworzyć plik DM2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DM2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quake II Recorded Game Format Charonware

Co to jest plik DM2?

Model danych utworzony za pomocą Toad Data Modeler 2. Służy do projektowania baz danych i tworzenia diagramów relacji między obiektami z istniejących plików bazy danych. Umożliwia wizualne reprezentowanie struktur bazy danych.

Charonware jest teraz częścią programu Quest Software.

DM2 odnosi się również do systemu zarządzania bazami danych (DBMS) opracowanego przez IBM.

Jak otworzyć plik DM2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DM2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DM2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DM2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DM2

Inne problemy z plikiem DM2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DM2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DM2:

  • plik DM2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DM2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DM2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik