• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QBO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QBO. Jeżeli chcesz otworzyć plik QBO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QBO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuickBooks Online Bank Statement Format Intuit

Co to jest plik QBO?

Plik używany przez QuickBooks, program przeznaczony do małych firm i finansów osobistych. Zawiera elektroniczne oświadczenie pobrane z konta online. Służy do zaimportowania i synchronizacji wyciągów bankowych online na komputerze lokalnym.

Pliki QBO mogą być otwierane ręcznie w QuickBooks, przechodząc do pliku & rarr. Importuj & rarr. Z sieci ...

Jeśli chcesz konwertować dane bankowe i karty kredytowe. Pliki DPF do formatu QBO można użyć aplikacji PDF2QBO opracowanej przez ProperSoft, która jest dostępna dla użytkowników Windows i OS X.

Jak otworzyć plik QBO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QBO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QBO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QBO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QBO

Inne problemy z plikiem QBO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QBO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QBO:

  • plik QBO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QBO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QBO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik