• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QBB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QBB. Jeżeli chcesz otworzyć plik QBB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QBB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuickBooks Backup Format Intuit

Co to jest plik QBB?

Plik kopii zapasowej utworzony przez QuickBooks, aplikację do zarządzania pieniędzmi. Zapewnia pełną kopię zapasową danych finansowych firmy, listów, szablonów i logo. Używane do przywracania oryginalnych danych w przypadku, gdy pierwotny .QBW jest uszkodzony lub jest uszkodzony.

Pliki QBB są tworzone w wersji QuickBooks dla systemu Windows, ale mogą być również eksportowane z wersji dla komputerów Mac, wybierając Plik i rarr. Powrót do QuickBooks dla Windows ... Z menu aplikacji (QuickBooks 2012).

W niektórych przypadkach może być konieczne zmodyfikowanie rozszerzenia pliku z ".Qbb" na ".qbw", aby plik mógł prawidłowo otworzyć w programie QuickBooks.

Jak otworzyć plik QBB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QBB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QBB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QBB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QBB

Inne problemy z plikiem QBB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QBB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QBB:

  • plik QBB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QBB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QBB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik