• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PMLZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PMLZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PMLZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PMLZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Zipped Palm Markup Language Format Palm

Co to jest plik PMLZ?

Plik zip do utworzenia, aby skompilować pliki .PDB używane przez eReader, aplikację czytnika eBook. Zawiera pliki .PML (Palm Markup Language). Można rozpakować, gdy zmiany mają być dokonane w plikach PML.

Jak otworzyć plik PMLZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PMLZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PMLZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PMLZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PMLZ

Inne problemy z plikiem PMLZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PMLZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PMLZ:

  • plik PMLZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PMLZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PMLZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PMLZ
PMLZ do MOBIPMLZ do EPUB