• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o Calibre

Calibre to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Calibre - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Calibre jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Calibre będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Calibre.

Typy plików wspierane przez Calibre
AZW AZW1 AZW3 AZW4 CALIBRE CBC CBR EPUB FB2 HTMLZ LIT LRF LRS MOBI NCX OPF PDF PMLZ POBI TCR TPZ BEK ORIGINAL_EPUB ORIGINAL_MOBI SNB TXTZ
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Calibre
AZW do PDF AZW do MOBI AZW1 do PDF AZW1 do TXT AZW3 do PDF AZW3 do AZW AZW3 do EPUB AZW3 do MOBI AZW3 do TXT CBR do EPUB CBR do PDF CBR do TXT CBZ do EPUB EPUB do PDF EPUB do AZW EPUB do AZW1 EPUB do FB2 EPUB do HTML EPUB do HTMLZ EPUB do LIT EPUB do LRF EPUB do MOBI EPUB do PMLZ EPUB do RB EPUB do TXT FB2 do MOBI FB2 do AZW3 FB2 do EPUB FB2 do HTMLZ FB2 do LIT FB2 do LRF FB2 do PMLZ FB2 do RB FB2 do TXT HTM do EPUB HTM do HTML HTM do PDF HTML do PDF HTML do EPUB HTML do HTM HTML do MOBI HTMLZ do MOBI HTMLZ do EPUB HTMLZ do PDF LIT do PDF LIT do EPUB LIT do HTMLZ LIT do MOBI LRF do EPUB LRF do MOBI LRF do PDF MOBI do PDF MOBI do EPUB MOBI do HTMLZ MOBI do TXT PDF do AZW PDF do AZW3 PDF do EPUB PDF do HTML PDF do MOBI PDF do TXT PMLZ do MOBI PMLZ do EPUB POBI do EPUB RB do EPUB RB do MOBI TPZ do EPUB TXT do EPUB TXT do PDF TXT do SNB
Pobierz Calibre

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Calibre, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Calibre i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Calibre - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Calibre
Znajdź plik