• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PM6

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PM6. Jeżeli chcesz otworzyć plik PM6, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PM6

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe PageMaker Document Format Adobe Systems

Co to jest plik PM6?

Dokument układu strony utworzony przez firmę Adobe PageMaker 6. Służy do tworzenia biuletynów, broszur i innych dokumentów o wyspecjalizowanym formatowaniu strony.

Pliki PM6 można otwierać za pomocą programu Adobe PageMaker 6 lub nowszego, a także programu InDesign CS2 lub nowszego.

Jak otworzyć plik PM6?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PM6 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PM6 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PM6 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PM6

Inne problemy z plikiem PM6

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PM6 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PM6:

  • plik PM6 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PM6 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PM6 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik