• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PM3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PM3. Jeżeli chcesz otworzyć plik PM3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PM3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe PageMaker 3 Document Format N/A

Co to jest plik PM3?

Dokument układu strony utworzony przez Aldus PageMaker 3. Może być również otwarty przez Adobe PageMaker 4 lub nowszy lub Adobe InDesign.

Adobe PageMaker został przerwany w 2004 r. I został zastąpiony programem Adobe InDesign.

Jak otworzyć plik PM3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PM3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PM3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PM3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PM3

Inne problemy z plikiem PM3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PM3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PM3:

  • plik PM3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PM3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PM3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik