• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P65

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P65. Jeżeli chcesz otworzyć plik P65, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P65

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe PageMaker Document Format Adobe Systems

Co to jest plik P65?

Plik P65 to dokument utworzony przy użyciu programu Adobe PageMaker 6.5, programu wykorzystywanego przez firmy i specjalistów w biurze domowym do tworzenia układów strony. Zawiera sformatowany tekst i obrazy. Pliki P65 są zazwyczaj używane do broszur, kart, biuletynów i innych profesjonalnych publikacji.

Pliki P65 mogą być otwierane przez PageMaker 6.5 lub 7.0. Mogą być również otwierane przez firmę Adobe InDesign, która zastąpiła PageMaker.

Jak otworzyć plik P65?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P65 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P65 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P65 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P65

Inne problemy z plikiem P65

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P65 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P65:

  • plik P65 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P65 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P65 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku P65
P65 do PDF