• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NSH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NSH. Jeżeli chcesz otworzyć plik NSH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NSH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lotus Notes Database Format Nullsoft

Co to jest plik NSH?

Plik instalacyjny używany przez NSIS (Nullsoft Scriptable Install System), program służący do tworzenia instalatorów Windows. Zapisuje informacje o nagłówkach, które mogą być uwzględnione we wszystkich skryptach instalacyjnych NSI. Pomaga w ustalaniu ogólnych warunków otoczenia instalacji.

Jak otworzyć plik NSH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NSH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NSH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NSH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NSH

Inne problemy z plikiem NSH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NSH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NSH:

  • plik NSH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NSH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NSH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik