• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LRC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LRC. Jeżeli chcesz otworzyć plik LRC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LRC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lyric Format N/A

Co to jest plik LRC?

Plik tekstowy używany przez aplikacje do odtwarzania dźwięku i karaoke. Sklepy tekstów piosenek i informacje o czasie wyświetlania tekstów podczas odtwarzania utworu. Zawiera "tagi elementów zamówienia", które zawierają punkty kontrolne wskazujące, kiedy teksty powinny być wyświetlane podczas odtwarzania utworu.

Pliki LRC obsługują przedziały czasowe w centiseconds. Obsługują także kolory i teksty, które obejmują wiele wierszy. Poniższe przykładowe przykładowe przykładowe plik LRC zawiera trzy wiersze:

[COLOR] 0x0000FF [0: 21.14] Przykładowy tekst piosenki 1 [0: 21.14] Przykładowy tekst piosenki 2

Pliki LRC zwykle mają taką samą nazwę pliku, jak plik piosenki, z którym są powiązane. Na przykład plik tekstowy do piosenki dance.mp3 byłby dance.Lrc.

Istnieje wiele formatów LRC, które zostały opracowane i wzmocnione przez kilka lat zaangażowania społeczności. Podczas gdy niektórzy gracze rozpoznają proste formaty, inni obsługują bardziej zaawansowane funkcje.

Jak otworzyć plik LRC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LRC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LRC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LRC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LRC

Inne problemy z plikiem LRC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LRC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LRC:

  • plik LRC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LRC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LRC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik