• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NRD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NRD. Jeżeli chcesz otworzyć plik NRD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NRD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nero DVD-Video Compilation Format Nero

Co to jest plik NRD?

Plik utworzony przez Nero Multimedia Suite, pakiet multimedialny używany do edycji wideo, nagrywania i tworzenia kopii zapasowych. Zawiera dane potrzebne do nagrania płyty DVD, w tym danych audio i wideo. Służy do zapisywania kompilacji DVD.

Jak otworzyć plik NRD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NRD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NRD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NRD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NRD

Inne problemy z plikiem NRD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NRD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NRD:

  • plik NRD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NRD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NRD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik