• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NRA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NRA. Jeżeli chcesz otworzyć plik NRA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NRA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nero Audio-CD Compilation Format Nero

Co to jest plik NRA?

Lista plików dźwiękowych skompilowanych z oprogramowaniem do nagrywania płyt Nero. Zawiera listę ścieżek, które można nagrać na płycie CD audio. Zawiera odniesienia do plików audio, ale nie zawiera rzeczywistych danych audio.

Zawartość pliku NRA można wyświetlić w edytorze tekstowym, ale ponieważ plik nie jest zapisywany w formacie zwykłego tekstu, nie powinien być modyfikowany.

Jak otworzyć plik NRA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NRA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NRA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NRA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NRA

Inne problemy z plikiem NRA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NRA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NRA:

  • plik NRA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NRA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NRA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik