• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NN. Jeżeli chcesz otworzyć plik NN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nero CD List Format Nero

Co to jest plik NN?

Lista plików przeznaczonych do nagrywania na dysku CD przy użyciu programu do tworzenia płyt Nero. Może być używany do nagrywania wielu płyt z tymi samymi danymi. Zawiera odniesienia do plików, ale nie same pliki.

Jak otworzyć plik NN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NN

Inne problemy z plikiem NN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NN:

  • plik NN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik