• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NCT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NCT. Jeżeli chcesz otworzyć plik NCT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NCT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CoverDesigner Template Nero

Co to jest plik NCT?

Szablon projektu kompozycji CD lub DVD stworzony przez firmę CoverDesigner, twórcę etykiety dysku dołączonej do pakietu Nero Multimedia Suite. Zawiera domyślny układ, tekst i grafikę dla etykiety dysku. Może służyć jako podstawa tworzenia wielu plików .NCD.

Jak otworzyć plik NCT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NCT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NCT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NCT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NCT

Inne problemy z plikiem NCT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NCT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NCT:

  • plik NCT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NCT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NCT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik