• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MXFR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MXFR. Jeżeli chcesz otworzyć plik MXFR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MXFR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mandelbrot Explorer Fractal Region Format J R Oakley

Co to jest plik MXFR?

Plik danych utworzony przez Mandelbrot Explorer, aplikację służącą do wyświetlania obrazów Fractal Mandelbrot i Julia. Zawiera parametry dla obszaru fraktalnego, w tym współrzędne min i maksimum X i Y, rozdzielczość, powiększenie i typ fraktali. Służy do zapisywania powiększonego widoku w obrazie fraktalnym.

Po otwarciu pliku MXFR program generuje obraz fraktalny przy użyciu parametrów regionu fraktalnego. Użytkownicy mogĘ ... poprawić obraz przy zastosowaniu schematu monochromatycznego, odcieni szaroś ci lub koloru do wyś wietlonej wizualizacji. Reguły i schematy kolorów mogą być zapisywane razem za pomocą plików .XXX.

Pliki MXFR są przechowywane w formacie XML i można je otwierać dowolnym edytorem tekstowym.

Mandelbrot Explorer w wersji 2.5 i starszej zapisuje obszary fraktalne z rozszerzeniem .FRR.

Jak otworzyć plik MXFR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MXFR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MXFR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MXFR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MXFR

Inne problemy z plikiem MXFR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MXFR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MXFR:

  • plik MXFR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MXFR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MXFR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik