• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MUX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MUX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MUX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MUX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TrackMania Music Format Ubisoft Entertainment

Co to jest plik MUX?

Plik dźwiękowy używany przez Trackmania, gra wyścigowa z możliwością tworzenia niestandardowych ścieżek generowanych przez użytkowników. Zapisuje muzykę w tle na torze wyścigowym. Podobnie do formatu .OGG, ale jest szyfrowany.

Pliki MUX można rozszyfrować do formatu OGG przy użyciu narzędzia TMDemux.

Jak otworzyć plik MUX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MUX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MUX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MUX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MUX

Inne problemy z plikiem MUX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MUX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MUX:

  • plik MUX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MUX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MUX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik