• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MRG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MRG. Jeżeli chcesz otworzyć plik MRG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MRG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MySQL Reference Format MySQL

Co to jest plik MRG?

Plik bazy danych używany przez MySQL, darmowy program relacyjnych baz danych o otwartym źródle. Zawiera nazwy tabel, które są używane jako pojedyncza tabela w schemacie tabel scalonych MySQL. Utworzony przez mechanizm pamięci masowej MySQL MERGE.

Pliki MRG są zapisywane za pomocą pliku .FRM, który zawiera strukturę tabel w tabeli scalonej.

Jak otworzyć plik MRG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MRG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MRG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MRG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MRG

Inne problemy z plikiem MRG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MRG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MRG:

  • plik MRG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MRG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MRG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik