• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPGINDEX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPGINDEX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPGINDEX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPGINDEX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe MPEG Index Format Adobe Systems

Co to jest plik MPGINDEX?

Pamięć wideo utworzona przez kilka produktów firmy Adobe, w tym Premiere Pro. Zapisuje dane wideo MPEG, które zostały zaimportowane do programu. Używa zastrzeżonego formatu, który pomaga oprogramowaniu generować podgląd szybciej.

Pliki MPGINDEX są przechowywane w pamięci podręcznej, gdy importowane są nowe filmy. Zapewnia to oprogramowanie firmy Adobe znaczną poprawę wydajności podczas uzyskiwania dostępu do zawartości wideo. Może jednak wystąpić opóźnienie, gdy dane wideo są zapisywane w pamięci podręcznej.

Pliki MPGINDEX są rzeczywiście tworzone przez program Adobe Media Encoder, który jest dołączony do programów Adobe, takich jak Premiere Pro, After Effects i Encore.

Jak otworzyć plik MPGINDEX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPGINDEX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPGINDEX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPGINDEX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPGINDEX

Inne problemy z plikiem MPGINDEX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPGINDEX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPGINDEX:

  • plik MPGINDEX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPGINDEX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPGINDEX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik