• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MP9

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MP9. Jeżeli chcesz otworzyć plik MP9, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MP9

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NI Multisim V9 Project Format National Instruments

Co to jest plik MP9?

Plik projektu stworzony przez Multisim w wersji 7, program do projektowania obwodów i analizy. Zawiera odniesienia do jednego lub kilku plików projektu obwodów, które używają rozszerzenia pliku .MS9. Służy do zarządzania wieloma projektami obwodów w projekcie.

Jak otworzyć plik MP9?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MP9 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MP9 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MP9 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MP9

Inne problemy z plikiem MP9

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MP9 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MP9:

  • plik MP9 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MP9 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MP9 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik