• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MNM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MNM. Jeżeli chcesz otworzyć plik MNM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MNM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk 3D Studio Max Character Studio Marker Name Format Autodesk

Co to jest plik MNM?

Zawiera nazwy markerów na trójwymiarowym znaku wraz z ich powiązaną lokalizacją. Używany przez Studio Znaków, który jest częścią programu animacji 3ds Max.

Pliki BVH są sformatowane przy użyciu standardowej składni zawierającej dwie kolumny danych. Znane wspólne nazwy biped są przechowywane w lewej kolumnie, a nazwy własne (zapisane w pliku .VV) są przechowywane w odpowiedniej kolumnie.

Jak otworzyć plik MNM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MNM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MNM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MNM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MNM

Inne problemy z plikiem MNM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MNM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MNM:

  • plik MNM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MNM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MNM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik