• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MNK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MNK. Jeżeli chcesz otworzyć plik MNK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MNK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
My Notes Keeper Notebook Format Wpg Computing

Co to jest plik MNK?

Plik danych zapisany przez program Notes Keeper, program Personal Information Management (PIM). Zapisuje notatki, obrazy, informacje kontaktowe, wiadomości e-mail, adresy URL i inne informacje. Zawiera edytor tekstu z obszernymi opcjami formatowania tekstu.

Jak otworzyć plik MNK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MNK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MNK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MNK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MNK

Inne problemy z plikiem MNK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MNK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MNK:

  • plik MNK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MNK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MNK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik