• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MMAT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MMAT. Jeżeli chcesz otworzyć plik MMAT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MMAT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MindManager Template Format Mindjet

Co to jest plik MMAT?

Szablon diagramu stworzony przez Mindjet MindManager, aplikację mapowania umysłu. Zawiera szablon "mapy myśli", która może służyć jako podstawa tworzenia wielu plików .MAP. Może być dołączony do oprogramowania lub utworzony przez użytkownika.

Jak otworzyć plik MMAT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MMAT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MMAT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MMAT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MMAT

Inne problemy z plikiem MMAT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MMAT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MMAT:

  • plik MMAT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MMAT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MMAT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik