• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MFX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MFX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MFX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MFX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Multimedia Fusion Extension Format Clickteam

Co to jest plik MFX?

Rozszerzenie na Multimedia Fusion 2 (MMF2), wizualny program do tworzenia gier z Clickteam. Dodaje dodatkowe dodatkowe funkcje, obiekty, znaki lub inne zasoby do programu.

Pliki MFX mogą być również używane w Fabryce gier The Clickteam's.

Jak otworzyć plik MFX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MFX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MFX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MFX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MFX

Inne problemy z plikiem MFX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MFX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MFX:

  • plik MFX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MFX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MFX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik