• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBG. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mailbag Assistant E-mail Archive Format Fookes

Co to jest plik MBG?

Archiwalna skrzynka pocztowa utworzona przez Mailbag Assistant, narzędzie do organizowania, analizy i archiwizacji wiadomości e-mail. Zapisuje wiadomości w formacie skompresowanym, aby zaoszczędzić miejsce na dysku.

Pliki MBG mogą być odczytywane przez Fookes Software Aid4Mail.

Jak otworzyć plik MBG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBG

Inne problemy z plikiem MBG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBG:

  • plik MBG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik