• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAILHOST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAILHOST. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAILHOST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAILHOST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
E-mail Server Preferences Format Microsoft

Co to jest plik MAILHOST?

Preferencje dotyczące sklepu dla serwera poczty e-mail używanej przez MSN. Zainstalowany z oprogramowaniem MSN i wymagany przez MSN do sprawdzania i wysyłania wiadomości e-mail. Zazwyczaj nazwana "MSN # .Mailhost".

Jeśli plik Mailhost jest uszkodzony lub brakuje, oprogramowanie MSN może wyświetlać błąd "plik usługi pocztowej". Aby odzyskać plik Mailhost, najpierw wybierz "Uruchom ..." z menu Start systemu Windows. Następnie wpisz następujące w polu tekstowym:

regsvr32 c: progra ~ 1msnmsncorefilesmailui.Dll

Powinno to przywrócić plik Mailhost i umożliwić MSN komunikację z serwerem poczty.

Zobacz także powiązany wpis .DOWNLOADHOST.

Jak otworzyć plik MAILHOST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAILHOST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAILHOST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAILHOST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAILHOST

Inne problemy z plikiem MAILHOST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAILHOST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAILHOST:

  • plik MAILHOST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAILHOST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAILHOST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik