• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M4P

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M4P. Jeżeli chcesz otworzyć plik M4P, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M4P

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple ITunes Music Store Audio Format Apple

Co to jest plik M4P?

Plik audio z zabezpieczeniami .AAC pobrany z iTunes Music Store. Obejmuje ochronę przed kopiowaniem "Fairplay" firmy Apple Computer, która ogranicza liczbę komputerów, z których plik może być odtwarzany.

Aby odtwarzać chroniony plik M4P, musisz autoryzować komputer za pomocą programu Apple iTunes. Odbywa się to przez wprowadzenie nazwy użytkownika i hasła dla konta, które pobrało plik. Do tego samego konta można autoryzować maksymalnie pięć komputerów.

Jak otworzyć plik M4P?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M4P jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M4P z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M4P którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M4P

Inne problemy z plikiem M4P

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M4P nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M4P:

  • plik M4P którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M4P z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M4P nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku M4P
M4P do MP3