• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M3U8

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M3U8. Jeżeli chcesz otworzyć plik M3U8, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M3U8

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
UTF-8 M3U Playlist Format N/A

Co to jest plik M3U8?

Plik listy odtwarzania używany przez różne programy do odtwarzania plików audio i wideo. Używa tego samego formatu, co plik .M3U, z wyjątkiem tekstu zapisanego w pliku używa kodowania znaków UTF-8. Często używany do przechowywania playlist zawierających nazwy utworów w różnych językach.

Niektóre pliki M3U mogą już używać kodowania znaków UTF-8. Jednak pliki M3U mogą również używać innych standardów kodowania znaków. Dlatego rozszerzenie M3U8 jest używane do jednoznacznego stwierdzenia, że ​​użyto kodowania znaków UTF-8.

Jak otworzyć plik M3U8?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M3U8 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M3U8 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M3U8 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M3U8

Inne problemy z plikiem M3U8

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M3U8 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M3U8:

  • plik M3U8 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M3U8 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M3U8 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik