• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M2TS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M2TS. Jeżeli chcesz otworzyć plik M2TS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M2TS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-2 Stream (Blu-Ray) Sony

Co to jest plik M2TS?

Plik wideo zapisany w formacie Blu-ray BDAV wysokiej rozdzielczości. Służy do zapisywania danych wideo na płytach Blu-ray. Opiera się na strumieniu transportowym MPEG-2 i obsługuje formaty 720p i 1080i.

BDAV oznacza "Blu-ray Disc Audio / Visual", natomiast rozszerzenie M2TS odnosi się do "strumienia transportowego MPEG-2".

Jak otworzyć plik M2TS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M2TS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M2TS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M2TS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M2TS

Inne problemy z plikiem M2TS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M2TS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M2TS:

  • plik M2TS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M2TS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M2TS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku M2TS
M2TS do WMVM2TS do 264M2TS do 3GPPM2TS do 3GPP2M2TS do ASFM2TS do AVIM2TS do BNKM2TS do DVRM2TS do DVR-MSM2TS do F4VM2TS do FLMM2TS do FLVM2TS do M1VM2TS do M2PM2TS do M2TM2TS do MJPGM2TS do MKVM2TS do MOVM2TS do MP4M2TS do MPEM2TS do MPEGM2TS do MPGM2TS do MTSM2TS do OGVM2TS do TRPM2TS do TSM2TS do VOBM2TS do WEBM