• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M2A

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M2A. Jeżeli chcesz otworzyć plik M2A, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M2A

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-2 Audio N/A

Co to jest plik M2A?

Plik audio, który został skompresowany przy użyciu kompresji dźwięku MPEG-1 Layer II. Używane głównie przez programy do edycji wideo. Mogą być eksportowane razem z odpowiednim plikiem wideo .M2V. Znany również jako plik audio firmy Apple MPEG-1/2.

Format MPEG-1/2 jest obsługiwany przez program QuickTime Player i różne inne odtwarzacze multimedialne. Większość kompresji plików MPEG kompresji teraz.

Jak otworzyć plik M2A?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M2A jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M2A z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M2A którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M2A

Inne problemy z plikiem M2A

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M2A nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M2A:

  • plik M2A którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M2A z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M2A nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik