• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku M1PG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem M1PG. Jeżeli chcesz otworzyć plik M1PG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku M1PG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IFinish Video Format Media 100

Co to jest plik M1PG?

Plik wideo utworzony za pomocą programu Media 100 iFinish, profesjonalnego programu do cięcia i edytowania wideo. Zapisano w zastrzeżonym formacie, który może zostać otwarty wyłącznie przez oprogramowanie Media 100.

Program iFinish nie jest już rozwijany i został zastąpiony przez Media 100 Producer, który jest dostępny tylko dla systemu Mac OS X.

Jak otworzyć plik M1PG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku M1PG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi M1PG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem M1PG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik M1PG

Inne problemy z plikiem M1PG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem M1PG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami M1PG:

  • plik M1PG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku M1PG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik M1PG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik