• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LWTP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LWTP. Jeżeli chcesz otworzyć plik LWTP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LWTP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LimeWire Theme Format LimeWire

Co to jest plik LWTP?

Motyw lub skóra używana przez program LimeWire, program wymiany plików P2P. Może być używany do dostosowania wyglądu interfejsu programu. Aby zastosować motyw LimeWire, wybierz opcję Wyświetl i rarr.Apply Skins i wybierz motyw, który chcesz zastosować.

Aby skóra była dostępna w programie LimeWire, muszą być przechowywane w następujących folderach dla komputerów Mac i Windows:

Mac: ~ użytkownika / Biblioteka / Preferencje / LimeWire / Tematy Windows: Dokumenty i ustawienia użytkowników

Jak otworzyć plik LWTP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LWTP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LWTP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LWTP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LWTP

Inne problemy z plikiem LWTP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LWTP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LWTP:

  • plik LWTP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LWTP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LWTP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik