• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XFDF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XFDF. Jeżeli chcesz otworzyć plik XFDF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XFDF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Acrobat Forms Document Adobe Systems

Co to jest plik XFDF?

Plik formatu danych w formacie XML (XFDF) utworzony przez program Adobe Acrobat, aplikację do tworzenia dokumentów PDF. Zachowuje opis elementów formularza strony i ich wartości, takich jak nazwy i wartości pól tekstowych. Służy do zapisywania danych formularza, które można zaimportować do dokumentu PDF.

Pliki XFDF są podobne do plików .FDF, z wyjątkiem plików XFDF mają nowszy format, który wykorzystuje formatowanie XML.

Jak otworzyć plik XFDF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XFDF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XFDF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XFDF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XFDF

Inne problemy z plikiem XFDF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XFDF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XFDF:

  • plik XFDF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XFDF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XFDF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik