• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LRS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LRS. Jeżeli chcesz otworzyć plik LRS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LRS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BBeB Ebook Source Format N/A

Co to jest plik LRS?

Plik używany do wygenerowania e-booka dla Sony Portable Reader, czytnika eBook. Zawiera dane źródłowe służące do utworzenia "BroadBand eBook" firmy Sony (BBeB). Zapisano w formacie XML, który opisuje właściwości i zawartość eBooka.

Pliki LRS są używane do generowania .LRF, które może być używane przez Sony Portable Reader. Pliki LRS mogą być generowane z plików LRF.

Jak otworzyć plik LRS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LRS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LRS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LRS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LRS

Inne problemy z plikiem LRS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LRS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LRS:

  • plik LRS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LRS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LRS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik