• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LRF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LRF. Jeżeli chcesz otworzyć plik LRF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LRF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BBeB Ebook Format Sony

Co to jest plik LRF?

Plik używany przez Sony Portable Reader, przenośne czytniki eBook. Zawiera dane dla "BroadBand eBook" firmy Sony (BBeB), w tym tekst, obrazy i dane o numeracji stron. Zapisano w skompresowanym formacie binarnym zawierającym nagłówek, określoną liczbę obiektów i indeks obiektów.

Pliki LRF i .LRX zawierają dwa dostępne formaty książek BBeB. Pliki LRF nie są szyfrowane i mogą być skompilowane z plików LRX. Pliki LRF mogą być konwertowane z różnych innych typów plików, w tym plików .HTML i .PDF.

Jak otworzyć plik LRF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LRF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LRF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LRF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LRF

Inne problemy z plikiem LRF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LRF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LRF:

  • plik LRF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LRF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LRF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku LRF
LRF do EPUBLRF do MOBILRF do PDF