• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LESS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LESS. Jeżeli chcesz otworzyć plik LESS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LESS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LESS Style Sheet Format Alexis Sellier

Co to jest plik LESS?

Arkusz stylów stron internetowych używany przez LESS, dynamiczny język arkusza stylów, który rozszerza standardowy CSS na funkcje, takie jak zmienne, mixins, operacje i funkcje. Wymaga biblioteki LESS JavaScript (less.Js), która ma być uwzględniona w sekcji nagłówkowej strony HTML, aby style w plikach LESS, do których mają być przetwarzane.

Jak otworzyć plik LESS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LESS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LESS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LESS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LESS

Inne problemy z plikiem LESS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LESS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LESS:

  • plik LESS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LESS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LESS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik