• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KYB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KYB. Jeżeli chcesz otworzyć plik KYB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KYB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Keyboard Layout Format N/A

Co to jest plik KYB?

Definiuje układ klawiatury (co powoduje, że każdy klucz generuje). Często używane do pisania w różnych językach lub przy użyciu klawiatury z obcokrajowca.

Niektóre programy używają plików .KEY dla tego samego celu.

Jak otworzyć plik KYB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KYB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KYB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KYB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KYB

Inne problemy z plikiem KYB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KYB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KYB:

  • plik KYB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KYB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KYB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik