• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CVF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CVF. Jeżeli chcesz otworzyć plik CVF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CVF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CPU-Z Validation Format CPUID

Co to jest plik CVF?

Plik generowany przez procesor-Z, narzędzie do pomiaru i rejestrowania statystyk systemu. Zawiera informacje o skuteczności komputera przechwycone z systemu. Zapewnia nazwę, specyfikację procesora, szybkość zegara, prędkość magistrali i pamięć podręczną, a także pamięć systemową i dane graficzne.

Pliki CVF są używane do przesyłania wyników systemowych do strony internetowej bazy danych sprawdzania zgodności CPU-Z (zwanej procesorem), która może być wykonana w oprogramowaniu, klikając przycisk Weryfikuj, wprowadzając nazwę użytkownika i adres e-mail, wybierając opcję Zapisz walidację Przycisk Plik, a następnie przesyłanie wyników do witryny CPU-Z.

Baza danych CPUID CPU-Z CPUID umożliwia przechowywanie i porównywanie wyników z wielu różnych systemów komputerowych ze sobą. Zawiera Hall of Fame dla najszybszych systemów.

Jak otworzyć plik CVF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CVF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CVF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CVF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CVF

Inne problemy z plikiem CVF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CVF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CVF:

  • plik CVF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CVF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CVF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik