• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KPZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KPZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik KPZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KPZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Komodo Template Format ActiveState Software

Co to jest plik KPZ?

Szablon tworzenia nowego projektu w programie Komodo, dynamicznego programu do tworzenia aplikacji internetowych. Może służyć jako punkt wyjścia do stworzenia konkretnego typu aplikacji.

Pliki KPZ są zapisywane w formacie archiwum zawierającym plik projektu (.KPF) i inne pliki, do których odwołuje się projekt.

Jak otworzyć plik KPZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KPZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KPZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KPZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KPZ

Inne problemy z plikiem KPZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KPZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KPZ:

  • plik KPZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KPZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KPZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik