• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NARC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NARC. Jeżeli chcesz otworzyć plik NARC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NARC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo DS Archive Format Nintendo

Co to jest plik NARC?

Plik archiwum używany przez gry dla systemu przenośnego Nintendo DS. Mogą zawierać różne dane gry, w tym grafikę, tekst i informacje o poziomie. Zazwyczaj zawarty w pliku Nintendo DS ROM. Można rozpakować niektóre narzędzia do edycji.

Nowy edytor Super Mario Bros (NSMB) może otwierać pliki NARC dla gry Super Mario Bros DS. Modyfikator kursu DS Kart Mario (MKDS) służy do edycji kursów Mario Kart DS i może otwierać pliki NARC.

Jak otworzyć plik NARC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NARC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NARC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NARC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NARC

Inne problemy z plikiem NARC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NARC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NARC:

  • plik NARC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NARC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NARC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik