• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JT. Jeżeli chcesz otworzyć plik JT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JT Open CAD Format N/A

Co to jest plik JT?

Lekki model 3D opracowany przez firmę Siemens PLM Software. Zaprojektowany jako otwarty, wydajny, kompaktowy, trwały format przechowywania danych o produkcie. Wykorzystywane do wizualizacji produktów, współpracy i dzielenia się danymi CAD.

Pliki JT mogą zawierać przybliżone (jednoznacznie) dane, dokładne powierzchnie reprezentacji granicy (NURBS), informacje o produkcie i produkcie (PMI) oraz metadane. Mogą być eksportowane przez rodzime systemy CAD i importowane przez system zarządzania danymi produktu (PDM).

Format JT jest stosowany przede wszystkim w przemyśle samochodowym i lotniczym, ale nadaje się do wszystkich zastosowań w przemyśle wytwórczym.

Jak otworzyć plik JT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JT

Inne problemy z plikiem JT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JT:

  • plik JT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku JT
JT do DWGJT do 3DXML