• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JOBOPTIONS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JOBOPTIONS. Jeżeli chcesz otworzyć plik JOBOPTIONS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JOBOPTIONS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Acrobat Job Options Format Adobe Systems

Co to jest plik JOBOPTIONS?

Plik używany przez program Adobe Distiller, program sterujący tworzeniem plików PDF. Przechowuje właściwości generowania pliku PDF, w tym ustawienia zabezpieczeń, schematy kolorów, czcionki i rozdzielczości obrazu. Pozwala wygenerować pliki PDF mające te same właściwości.

Pliki Adobe Distiller i JOBOPTIONS są zintegrowane z wieloma produktami firmy Adobe i są zazwyczaj przechowywane w katalogu "Ustawienia" w instalacji programu.

Jak otworzyć plik JOBOPTIONS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JOBOPTIONS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JOBOPTIONS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JOBOPTIONS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JOBOPTIONS

Inne problemy z plikiem JOBOPTIONS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JOBOPTIONS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JOBOPTIONS:

  • plik JOBOPTIONS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JOBOPTIONS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JOBOPTIONS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik