• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JC. Jeżeli chcesz otworzyć plik JC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FlashGet Partial Download Format FlashGet

Co to jest plik JC?

Częściowe lub niekompletne pliki pobrane z programem do zarządzania pobieraniem programu FlashGet. Utworzone, gdy pobieranie jest uruchamiane i zapisywane jako rzeczywisty plik (z oryginalnym rozszerzeniem) po zakończeniu pobierania.

Pobieranie plików FlashGet może zostać wznowione, jeśli transfer zostanie przerwany lub zatrzymany, o ile plik jest nadal dostępny na serwerze.

Rozszerzenie JC pochodzi z "JetCar" - oryginalnej nazwy programu.

Jak otworzyć plik JC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JC

Inne problemy z plikiem JC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JC:

  • plik JC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik