• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DBD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DBD. Jeżeli chcesz otworzyć plik DBD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DBD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DemoShield Project Format Macrovision

Co to jest plik DBD?

Projekt demonstracyjny utworzony przy użyciu programu DemoShield, programu do tworzenia instalowanych demonstracji aplikacji. Jest również używany do tworzenia prezentacji multimedialnych. Zapisane w formacie pakietowym, które można rozpowszechniać na dysku lub w internecie.

DemoShield był wcześniej rozwijany przez firmę Macrovision i został zintegrowany z InstallShield. Jednak w 2007 r. Program DemoShield został przerwany, aw 2008 r. Firma Macrovision została Acresso Software.

Jak otworzyć plik DBD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DBD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DBD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DBD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DBD

Inne problemy z plikiem DBD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DBD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DBD:

  • plik DBD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DBD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DBD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik