• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IX. Jeżeli chcesz otworzyć plik IX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DtSearch Index Format dtSearch

Co to jest plik IX?

Plik indeksu utworzony przez dtSearch, program używany do przeszukiwania tekstu. Zawiera informacje o indeksach wyszukiwania, w tym filtry, wykluczenia, lokalizacje i głębokość przeszukiwania. Służy do kierowania wyszukiwaniem i filtrowania wyników wyszukiwania.

Pliki IX są zapisywane w formacie XML i są nazwane przy użyciu następującej konwencji, gdzie "X" to znak wybrany przez dtSearch: index_X.Ix.

dtSearch jest dostępny w następujących wersjach: Desktop Web Spider Web Publishing Engine

Jak otworzyć plik IX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IX

Inne problemy z plikiem IX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IX:

  • plik IX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik