• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPD. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BlackBerry Backup (pre 2012) Format Research In Motion

Co to jest plik IPD?

Zapisane dane z telefonu komórkowego BlackBerry. Utworzone przy tworzeniu kopii zapasowej BlackBerry z komputerem. Zapisano w formacie bazy danych i zawiera wszystkie dane z telefonu. Może być użyty do przywrócenia BlackBerry, jeśli oprogramowanie w telefonie zostanie uszkodzone.

Jak otworzyć plik IPD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPD

Inne problemy z plikiem IPD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPD:

  • plik IPD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik