• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PEC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PEC. Jeżeli chcesz otworzyć plik PEC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PEC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Brother Embroidery File Format Brother International Corporation

Co to jest plik PEC?

Plik utworzony przez maszyny do szycia Brother, które można wykorzystać do produkcji haftów. Zawiera wzór ściegu, który można załadować na maszynie do szycia. Używany przez maszynkę do automatycznego szycia haftu.

Pliki PEC mogą być konwertowane na formaty użytkowe przez maszyny do szycia firmy Pfaff.

Jak otworzyć plik PEC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PEC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PEC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PEC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PEC

Inne problemy z plikiem PEC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PEC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PEC:

  • plik PEC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PEC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PEC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PEC
PEC do JEF