• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INDT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INDT. Jeżeli chcesz otworzyć plik INDT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INDT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Template Format Adobe Systems

Co to jest plik INDT?

Plik INDT jest szablonem układu strony do projektowania stron w programie Adobe InDesign, programie do publikowania na pulpicie. Zazwyczaj jest używany podczas tworzenia wielu stron o podobnym formacie. Pliki INDT mogą być dołączone do programu InDesign lub tworzone przez użytkownika.

Pliki INDT są używane do tworzenia wielu dokumentów .INDD o tych samych stylach i formatowaniu. Plik jest głównym typem pliku powiązanym z programem InDesign. Podczas zapisywania projektu układu strony plik INDD jest tworzony przez program InDesign w celu zapisania projektu.

W programie InDesign można utworzyć plik INDT, wybierając Plik i rarr. Zapisz jako ... I wybierz "Szablon InDesign CC 2017" z listy rozwijanej "Format".

Aby otworzyć plik INDT w programie Creative Cloud, kliknij dwukrotnie plik INDT lub wybierz Plik i rarr. Otwórz ..., przejdź do lokalizacji pliku, wybierz plik i kliknij Otwórz.

Jak otworzyć plik INDT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INDT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INDT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INDT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INDT

Inne problemy z plikiem INDT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INDT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INDT:

  • plik INDT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INDT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INDT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik